Вібросито

Вібросито

 

Вібросито

Вібраційне сито, або вібросито, використовується для фракційного поділу інертних заповнювачів. Воно застосовується на будівництві й у цехах на виробництвах для відділення, методом просіювання, сипучих складових бетонної суміші (щебінь, пісок, відсів тощо).

 

Дуже часто для багатьох технологічних процесів передбачено розділяти сипучі матеріали за їх фракційним складом, що можливо виконати за допомогою вібраційного сита (вібросита) безпосередньо в межах виробничих комплексів. Вібросито

Вібросито – це спеціальний агрегат, призначений для просіювання сипучих матеріалів.

Матеріал просіюється й відділяється через спеціальну просіювальну поверхню з певною величиною щілин (отворів). Залежно від поставлених завдань потрібно підбирати й вид вібросита, адже різні моделі мають різну точність просіювання та відділення сипучих речовин за їх розміром. Точність поділу може бути в межах від точної класифікації домішок до грубого просіювання.

 

Різноманітні поверхні для просіювання називаються головною робочою частиною вібросита. Робочий стіл (або робоча плита) є другою складовою частиною вібраційного сита (вібросита). На робочу плиту встановлюються просіювальні елементи. Коливальні рухи плити робочого столу починаються після увімкнення агрегату. Ці рухи плити змушують частинки сипучого матеріалу просіватися через отвори просіювальної поверхні.

 

Однією з особливостей установки можна назвати можливість вивантаження сипучих матеріалів на дві сторони. Це значно підвищує швидкість і зручність роботи на вібраційному ситі (віброситі), а також дозволяє змінити сито для просіювання дрібнішої чи крупнішої фракції. Розмір комірки можна збільшити або зменшити за вимогою замовника.

Бункер - 200 л

Сито 5х5 см

розміри: 1100х1070х800  мм

вага 55-60 кг

продуктивність: 150-250 кг\год

діаметр вихідного отвору 50 - 100 мм

Вібраційне сито виготовляється на базі електромеханічного площинного вібратора ЕВ-320, ИВ-99 380 В.


Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

Замовити вібросито можна за телефоном: 067-247-6530 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.