Загладжувальна машина

Загладжувальна машина

 

Загладжувальна машина – це найкраща техніка для бетонної підлоги.

Нині велику популярність мають бетонні підлоги. Це не дивно, адже таке покриття на складі або на виробничому підприємстві може розв’язати багато проблем. Бетонна підлога має особливу міцність. Облаштування бетонної підлоги дозволяє в приміщенні розмістити обладнання великої ваги. Бетон, який вкриває долівку, захищає приміщення від вологи й вогкості, спрощує процес прибирання підлоги. Бетон не дозволяє поширюватися цвілі, шкідливі мікроорганізми на ньому не скупчуються, що захищає від шкоди техніку й робітників.


Можна довго говорити про позитивні властивості бетонної підлоги. Але варто зауважити, що для організації такого виду покриття потрібна спеціалізована техніка, використання якої дозволить приготувати розчин бетону, укласти бетон гладенько й рівно.

 

Після того, як поверхня буде повністю вкладена бетоном і коли застигне розчин, застосовується загладжувальна машина. Ця машина є спеціалізованою технікою, що дозволяє вирівняти бетон гладенько, розрівняти западини та опуклості, видалити складки на поверхні й зробити підлогу пласкою.

 

Машина для затирання бетонних підлог нагадує вертоліт через свою конструкцію. Звичайний електричний двигун лежить в основі затиральної машини, він же й приводить всю систему в рух. Завдяки цій машині у верхній шар бетону втирається поверхневий шар (спеціальне "молочко"), що усуває всі недоліки підлоги.

Загладжувальна машина

Потрібно зазначити, що загладжувальні машини можуть бути і з бензиновим двигуном. Головною відмінністю таких моделей є кількість лопатей, які розміщено на роторі – їх може бути чотири або три. Найуживаніші, серед ремонтних і будівельних бригад, є машини з діаметром диска в 90 і 98 см. Для роботи по кутах території й для ретельнішого загладжування можна використовувати загладжувальні машини з меншим діаметром диска.

 

Після затирання підлогу треба залишити просохнути на деякий час. Через три доби затерта територія буде повністю готова до використання.

 

Машину для загладжування підлоги можна застосовувати в комплекті звібромайданчиком, із глибинним вібратором, із віброрейкою, з площинним вібратором та іншим будівельним обладнанням.

Загладжувальна машина BPM80K-100; BPM80R; BPM60; 80; 100; 120; для обробки бетонних поверхонь, замовити, придбати, продаж (у Києві, Україна)

 

Заглажувальна машина. Характеристики

НазваBPM80RBPM80K-100
Діаметр обробки, мм 800 1000
Швидкість заглажування, об/хв 50-100 50-100
Потужність двигуна, кВт 2.0 2.0
Вага, кг 73 76
Розміри, см 135х135х55 135х135х55

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

Стати власником згладжувальної машини: 067-247-6530 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.