Крани підіймальні, люльки, лебідки будівельні

Кран у вікно

Кран у вікно

кран піонер

Кран "Піонер"

лебідка вантажопідіймальна

Лебідка вантажопідіймальна

люлька фасадна

Люлька фасадна

 СТЯГНУТИ 

будівельний кран у вікно

Застосування: кран у вікно використовують при підійманні вантажу з невеликими габаритами через двері або вікно для ремонту промислових і житлових будівель або в будівництві. Призначений виконувати й інші роботи, з такими вимогами, що забезпечуються його технічними характеристиками.

Бункер, куди вкладають противаги, рама, ємність для вкладання матеріалів, які підіймають, пересувний візок з міні-таллю, і просторовою конструкцією для встановлення - цим кран у вікно і комплектується.

Кран у вікно має переваги: простота встановлення й збирання, його можна принести й встановити руками будь-де в споруді, на покрівлі й змонтувати.

Будмаш виготовляє кран у вікно з якісних матеріалів. Кран у вікно купити ви зможете нам зателефонувавши. Кран у вікно виготовляється й продається в Києві. Автоперевізники Автолюкс, Нова пошта, Нічний експрес кран у вікно можуть доставити у ваше місто.
 кран піонер Підіймальний кран «Піонер» використовують для полегшення завантажувальних і розвантажувальних робіт на будівництві. Його встановлюють також і на перекриттях будинків, фундаментів, у котлованах тощо.

«Піонер» складається зі стріли, поворотної рами, опорної рами, пульта управління, електричної лебідки, й бункера для противаги.

“Піонер” ви можете купити у нас за доступною ціною. Виготовляється лише з високоякісних матеріалів.

 

електролебідкаЕлектричні лебідки ТЛ-9А, Т-66Е, У5120.6, ТЕЛ-5, ТЛ-14А

При підйомі вантажів під час монтажних та будівельних робіт, у складі комплекту вантажопідйомних кранів, машин тощо використовується електрична лебідка. Редуктор, барабан, електричний двигун, пульта управління, колодкове гальмо, й сталева рама - з цього і зібрано лебідку.

 

 

люлька електричнаЛюльки електричні ЛЕ-100-300 (4 м), ЛЕ-100-300 (2 м), ЛЕ-100-300 (6 м)

Призначення: підіймати людей і будівельні матеріали до місця роботи при виконанні фасадних робіт (облицювання, утеплення фасадів, штукатурні роботи).

Складається з таких частин і механізмів: система тросів, каркас, консоль, лебідка, уловлювачі.

Принцип роботи простий: переміщення люльки вздовж канатів за допомогою вбудованого редуктора й електролебідки паралельно площині фасаду будівлі.

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

 

 

Придбати крани підіймальні, люльки, лебідки будівельні нашого виробництва.

телефон: 067-24765-30          Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.