Насоси водяні

насоси ГНОМ

Насоси ГНОМ

Водяний насос НГ

Насоси НГ

  

Занурювальний, відцентровий, переносний, моноблочний водяний насос використовують для відкачування брудної ґрунтової, ґравійно-глинистої, з температурою 0-35C води, що містить механічні домішки. ГНОМ, водяний насос, застосовують при відкачуванні води з котловану, траншеї, в якій  домішки не більше 10% за масою та мають діаметр не більше 5мм.Водяний насос Гном

Особливо ефективний водяний насос ГНОМ при відкачуванні води із затопленого підвалу, для поливання, для зниження рівня ґрунтових вод.
На вигляд як компактний переносний моноблок. Компоненти: це електродвигун і насос. Робочі колеса виготовляють зі зміцненого чавуну, до нього можна легко дістатися, щоб почистити. Проточний відтинок водяного насоса виготовляється зі сталі, поліпропілену, чавуну, поліаміду й алюмінію. Двигун цього водяного насоса однофазний, конденсаторний, асинхронний. За кількістю коліс водяний насос ГНОМ одноступінчастий, принцип дії - динамічний, за призначенням - дренажний.

 

Основи конструкції водяного насоса ГНОМ

 

Електродвигун розташовано над насосним вузлом. Герметизацію електродвигуна, з боку верхнього й нижнього фланців, забезпечено гумовими кільцями кількох ущільнювачів, а кріплення електрокабелю герметизується системою "фланець - кільце ущільнювача". Він має ущільнену втулку для колеса робочого й відвід. Втулку використовують регулюючи відстань між колесом із відведенням. Нижня частина відводу має кріплення фільтра. Шнура живлення монтують до кришки, й використовують при заземленні.
Запускають пусковим пристроєм від шнура живлення. Сам пусковий пристрій оснащений робочим конденсатором, шнуром живлення й автовимикачем захисту від перевантаження. Шнур використовують при підключенні до мережі однофазної. Кількома спеціальними кільцями з гуми ущільнено щит і кришку. Пробка вбудована в щит, її використовують для заливання мастила.

 

Як застосовують водяні насоси ГНОМПризначений водяний насос ГНОМ для відкачки води з температурою до 35С, дренажу, де вміст домішок не більше 11ОО кг на м3. Твердих домішок не повинно бути понад 10%, їх діаметр не більше 5 мм.
Пожежонебезпечні й вибухонебезпечні приміщення не оснащуються ГНОМАМИ. Насос має вертикальне положення для роботи. Насос занурюється у воду - це забезпечує охолодження двигуна. Уникаючи розтягнення кабелю, його краще занурити за допомогою тросу.

дренажний насос Гном

Основною перевагою насосу є висока ефективність, чудова якість, надійність, термін служби, фільтр легко чистити. Зносостійке робоче колесо завжди забезпечує стабільні параметри.


Спеціальної системи ущільнення, яка є в резервуарі для мастила, достатньо для ізоляції електричного двигуна від проточної частини, що забезпечує безпеку робочого циклу.

 

 

 

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

Дізнатися більше про насоси водяні: 067-247-6530 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.