Тачка будівельна

Тачка будівельна

 

будівельні тачки

Будівельні тачки незамінні в садових і будівельних роботах. На сьогодні придбати тачку для потреб різного роду не складає особливих труднощів. Тачку можна придбати майже в кожному сільськогосподарському магазині. Але найзручніше купувати Вам допоможе сайт компанії "Будмаш".


Важливо пам'ятати, що при виборі тачки різниця між виготовленими моделями полягає в матеріалі корпусу, кількості коліс, у розмірі, вантажопідйомності, наявності підшипників і пневмоколеса. Садова тачка є необхідним і корисним інструментом для будь-якого садівника. Саме такі моделі тачок мають високу маневреність, що дозволяє легко працювати на невеликих садових ділянках. За допомогою садової тачки можна вивозити сміття, перевозити садовий інвентар та інструменти. Завдяки зручності й простоті у використанні садові тачки є незамінним помічниками на заміській ділянці й на дачі.


будівельна тачка одне колесо

При переміщенні важких вантажів на будівельних ділянках і при проведенні ремонтних робіт використовують будівельні тачки. Вони бувають двох видів: двоколісні й одноколісні. Одноколісна будівельна тачка за рахунок своєї маневровості та можливості транспортування вантажу на нерівній поверхні використовується для перевезення на малих будівельних ділянках з невеликим простором для маневрів. Але такі будівельні тачки мають набагато меншу стійкість, ніж двоколісні. Для транспортування особливо важких вантажів рекомендується використовувати двоколісну будівельну тачку. Ця модель будівельних тачок стійкіша, що зменшує можливість перевертання тачки при русі з важким вантажем на нерівних поверхнях. Використання тачок дозволяє уникнути перевантажень і пошкоджень спини.

 

Необхідною садовим інструментом в кожному заміському будинку і на дачі можна вважати садову тачку. Найзручнішим і найпростішим засобом для транспортування будь-якого виду вантажів є будівельна тачка з двома колесами. При роботі з тачкою використовується принцип важеля, за рахунок якого зменшується зусилля для транспортування вантажів. Тачка має вигляд вантажного кузова, ручки (або одну ручку) й коліс (або одного колеса). Історичний факт, що тачка була винайдена ще в античній Греції, але багато писань стверджують, що тачку винайшов китайський державний діяч і полководець епохи Трьох царств. У результаті ми можемо тільки уявити, скільки років цьому, одночасно простому, надійному та зручному садовому агрегату.

будівельна тачка два колеса

Щоб купити тачку, Вам не потрібно витрачати час на поїздки в магазини, які можуть знаходитися далеко один від одного. Наші менеджери зможуть проконсультувати Вас з усіх видів представлених товарів, що дозволить заощадити час й отримати найдостовірнішу інформацію про пристрій. Наша компанія виготовляє й продає лише високоякісні вироби та обладнання. За рахунок того, що більшість обладнання виготовляється саме в цехах нашої компанії, ми гарантуємо Вам високий контроль якості виробленого обладнання.

Технічні дані

Тачка типу «АТЕК». Кількість коліс 2. Тип коліс пневматичні. Кузов пофарбовано полімерною фарбою.
Діаметр колеса 450 мм. Виготовлено в Україні, Будмаш.
Обєм кузова - сто п'ятдесят літрів. Кріплення болтами й тому має  вантажопідйомність у триста кілограм. Кожне колесо витримує ударне навантаження до 350 кг. Призначена для будівництва, перевезення щебеню, каменю, бетону тощо. При застосуванні не деформується, не гнеться. Хороший підшипник забезпечує тривалу експлуатацію. Розбирається, міцна зварна металева рама,  металевий диск колеса з чавунною ступицею на роликових підшипниках типу 204. Діаметр колеса чотириста п'ятдесят міліметрів.
Товщина металу кузова один міліметр, посилені закруглені борти, діаметр труб 25 міліметрів. Пневматичні колеса значно полегшують перевезення важких вантажівя.

 

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

 

Тачка будівельна, роздріб, гурт: 067-247-6530 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.