Віброрейка

Віброрейка

 

Віброрейка

На будівельному об'єкті для укладання бетону застосовуються віброрейки. Вони призначені для вирівнювання й для ущільнення бетонних стяжок і підлоги. Затирочні віброрейки застосовуються для отримання рівних і гладких поверхонь зі щойно вкладеного бетону при бетонуванні бетонних покриттів, майданчиків, підлог.

 

Принцип роботи віброрейки

За конструкцією площинні вібратори є пересувними вручну машинами, що знімають і утрамбовують надлишки свіжого бетону. Відцентрова сила виникає при обертанні вала площинного вібратора й викликає примусові коливання віброрейки. Плинність бетону збільшується під впливом коливальних імпульсів й ущільнюється за рахунок власної ваги. При цьому в проміжках між арматурою заповнюються всі порожнечі. Товщина шару має бути від 70 до 250 мм. Шари бетону з більшою товщиною варто ущільнювати глибинним вібратором. Електрична віброрейка, дозволяє застосовувати малорухливі й жорсткі суміші бетону і в результаті отримати міцний, водонепроникний і морозостійкий бетон.

 

Особливості конструкції вібратора площинного. Рама площинного вібратора відділена шістьома амортизаторами від вібруючої частини. Електричний вібратор передає вібрацію робочому лезу через стійку. Для захисту оператора від вібрації застосовуються амортизатори. Робочі леза можна зняти або підібрати по довжині. Для зручності роботи оператора застосовуються висувний подовжувач і поворотні ручки. Спеціальна конструкція ручки знижує вібрацію на руках оператора.

 

Заходи безпеки при роботі з віброрейкою


Електроживлення віброрейки потрібно здійснювати за допомогою розподільних пультів, які мають знижувальні трансформатори, запобіжні вимикачі, захисні пристрої, що відключають, і частотні перетворювачі. Все це захистить від коротких замикань, ураження електричним струмом і перевантажень, а також запобіжить можливість займання при пошкодженні ізоляції на з'єднувальних кабелях. Підключати віброрейку до мережі електроживлення, проводити технічне обслуговування і контролювати справність віброрейки повинен тільки кваліфікований співробітник з 3-ї (і вище) кваліфікаційною групою з електробезпеки.
Забороняється використовувати це устаткування при несправності перемикача, роз'єму, вібратора або кабелю. При роботі необхідно приділяти увагу стану кабелю, не допускати утворення петель, перегинів і скручування кабелю з підведеною струмом.

 

профільна труба 60х40 мм

стінка 4 мм

плита кріплення 5 мм

2 вида кріплення:

-під шпильку

-болт

віброрейка



Тільки після відключення приладу від електричної мережі можна здійснювати мийку, чистку або ремонт самого приладу. При мийці не допускається попадання вологи в зону вібратора і роз'єму .



віброрейка

Підготовка до роботи.

Відповідно до правил обслуговування потрібно перевірити технічний стан вібратора. Необхідно перевірити амортизатори, різьбові з'єднання і весь прилад. На відстані 500 мм від країв на двох опорах встановити майданчикові вібратор так, щоб була можливість вільного прогину по довжині. Проконтролювати прямолінійність віброрейок можна за допомогою натягнутої волосіні. Щоб усунути прогин від власної ваги можна підтягнути болти натягача, при цьому створюючи невеликий прогин робочих лез.
У перебігу години (не менше) потрібно на холостому ходу обкатати виріб. Якщо були виявлені несправності, то тільки після їх усунення і повторної перевірки можна робити пуск пристрою.

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

 Придбати віброрейку: 067-247-65-30 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.