Будівельні пересувні вишки, тури, столи муляра

будівельна пересувна вишка туриТура, будівельна вишка, - це конструкція, що призначена для робіт на висоті з можливістю переміщення. Під час роботи на висоті користуватися звичайними драбини або сходами часто небезпечно, а ось використовуючи вишки тури завжди можна при собі мати інструменти й матеріали (розташовуючи їх на настилі).


Особливості конструкції вишок тур дозволяють витримувати досить велике навантаження, адже вишка устаткована колесами, що мають опорні гвинти. Такі конструкції мають хорошу мобільність: їх легко пересунути з місця на місце. Вишки тури збираються й розбираються легко, Щоб їх змонтувати, не потрібно мати спеціальні інструменти й особливу підготовку. Досить 20 хвилин, щоб одна людина  зібрала будівельну туру заввишки кілька метрів.

Такі тури різняться між собою габаритами майданчиків, висотою, висотою розміщення настилу робочого, вантажопідйомністю.

Вишка тури баштової конструкції має каркасну систему, що збирається з низки окремих елементів. Така мобільна будівельна тура, щоб мати більшоу зручность переміщень при експлуатації, забезпечується чотирма колесами. Відповідно до схеми будівельна пересувна вишка змонтована з пласких рам-драбин. У кожної рами є по п'ять ступенів. Рами тури паралельні, з'єднані стяжками із втулками. В основі вишки тури зазвичай чотири гвинтові опори й чотири колеса.

На практиці вишки тури активно залучають для монтувально-будівничих робіт на висоті, зокрема під час обробки, ремонту, для облицювання будівель, для внутрішньої кладки цегли, при обслуговуванні та монтажі вікон, стін, енергоустановок, для оздоблювальних робіт усередині будівель та прибирання. Також такі вишки тури придатні для знімального майданчика де розташовується знімальне обладнання, для суддівських вишок. Їх охоче використовувують при збиранні врожаю та в роботі з високими кущами і деревами.

Будівельну вишку туру встановлюють навіть на нерівні поверхні, завдяки використання регульованих домкратів. Безпека й стійкість туру забезпечується завдяки високоякісній сталі. Стійкість туру забезпечується стабілізуючими опорами й домкратами.

Наша компанія пропонує придбати продукцію власного виробництва за найкращими цінами.

 

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

Будівельні пересувні вишки, тури, столи муляра: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.