Кран "Піонер"

НПАОП 0.00-1.01-07 Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів

 


кран ПіонерКран "Піонер" КЛ - 1

Використовується кран "Піонер" для механізації робіт з завантаження й розвантаження на будівництвах. Встановлювати кран "Піонер" можна на будь-якому рівному місця, підлозі, даху тощо. Встановивши кран на даху будівлі, висота підйому вантажу обмежується лише довжиною троса і ємністю канотоукладача. Ним управляють підвісним пультом. Конструкція крана "Піонер": стріла, поворотна рама, електролебідка, опорна рама, пульт управління. Він легко розбирається, тому кран "Піонер" зручно транспортувати й монтувати.

Стріловий кран "Піонер" – один із найпоширеніших кранів, що використовується в будівництві. Відрізняється тим, що має високу продуктивність і вантажопідйомність. На колесах Виконуючи вантажопідйомні роботи на будівництві, на складсі, можна використовувати крани "Піонер". Його параметри визначаються за ГОСТ 1451-77. І вантажопідйомним гаком й іншими механізмами можна оснастити стріловий кран "Піонер". Його виготовляють з можливістю підняти вантаж 500, 750, 1000 кг, але можна виготовити і з більшими можливостями.

 Особливості експлуатації

Допустимий ухил установки на майданчику – 3°.

Максимальна швидкість вітру до 14 м/с при роботі, 33 м/с зупинений.

Навколишнє середовище з температурою + - 40 °С.

"Будмаш " виготовляє більшість модифікацій відповідно до ГОСТ 1451-77 у стандартних проектах, так і на замовлення клієнтів.

Можна виготовити "Піонер" як з механічним, так і з ручним способом повороту платформи. На замовлення виготовляється і з розбірною стрілою.

Рама ходова може бути як стаціонарна, так і обладнана транспортними колесами.

Терміни виготовлення, ціни, склад, умови постачання кранів "Піонер" – за телефоном відділу продажів, що на сайті зверху.

Кран «Піонер». Характеристики

НазваКЛ-1
Вантаж до, т 1
Высота, м 4
Вантаж на подвійному тросі, т: виліт 2,5 м 1,0
виліт 3,0 м 0,8
на виліт 4,0 м 0,5
Радіус платформи поворотної, м 2
Обертання платформи швидкість, об/хв 1,8
Глибина опускання гака, м: на одному тросі 100
на двох тросах 50
Контур опорний, м 2х2
Швидкість підіймання (опускання), м/хв: на одному тросі 44,4
на двох тросах 22,2
Платформа повертається на, градус 360
Двигун повороту платформи ручний електричний

 

Противаги в комплект не входять, комплектуємо додатково, на замовлення.

Кран "Піонер" зручно експлуатувати, працює з комплектом обладнання для будівництва: ящик будівельний, цебер для бетону, бетономішалка тощо.

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

 

Для купівлі крану "Піонер" контакти:  067-247-6530   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.