Молоток відбійний пневматичний

Молоток відбійний Б-3, МОП-2, ІП-4608, МО-2А, МОП-3, МО-4А, МО-3А, МОП-4

 

 

 

Молоток відбійний пневматичний М0-2, М0-2А, М0П-3, М0-3А, М0П-4, М0-4А, ИП-46О8, Б-3, замовити, купити, продаж (у Києві, Україна)

 

Пневматичні відбійні молотки МОП-4, МОП-3, МОП-2 використовують для розпушення промерзлого й твердого ґрунту, для пробивання отворів і прорізів у стінах із цегли, для розколювання льоду, для добування м'якої руди, сланцю, глини тощо.


Пневматичний відбійний молоток марки МОП-2 – це аналог відбійного молотка МО-2А, МО-2Б, що підтверджується його технічними характеристиками. Використовується молоток при видобутку вугілля м'якого й середньої міцності, для розколювання, асфальту, цегли та льоду.


Якщо для виконання робіт потрібна велика енергія удару, то доцільно застосовувати пневматичний відбійний молоток МОП-3, що за своїми характеристиками є аналогом М0-3Б й МО-3А. Застосовується пневматичний відбійний молоток для руйнування, розколювання різної щільності вугілля, цегли, сланцю, легкого бетону, асфальту тощо.



Для руйнування армованого бетону, важкого бетону, споруд із каменю, напівскельних порід, твердих ґрунтів використовують МОП-4, який має велику енергію удару та є аналогом молотків МО-4Б, МО-4А.

 

Подібним за своїми характеристиками до відбійних молотків МОП-3 або МОП-3Б є відбійний молоток МО-2К (виробництва Китай). За характеристиками МО-2К має приблизно таку саму витрату повітря й енергію удару. Пневматичний відбійний молоток МО-2К недорогий, призначений тим, хто хоче придбати відбійний молоток у співвідношенні невисока ціна - прийнятна якість. Застосовується цей пневматичний відбійний молоток для руйнування, розколювання різної щільності вугілля, цегли, сланцю, легкого бетону, асфальту тощо.

 

Пневматичні бетоноломи Б-3, Б-2, Б-1 можуть руйнувати залізобетонні конструкції, злітні смуги аеродромів, мости тощо. Однакові зубила й лопатки зі стандартними параметрами хвостовика (24 мм на 70 мм), використовуються для всіх марок пневматичних відбійних бетоноломів і молотків. Хоча для роботи з бетоноломом виробник рекомендує використовувати лопатки й піки з міцніших матеріалів. Бетонолом Б-3

Якому з відбійних молотків надати перевагу?

 

На початку минулого століття почалася історія виробництва й застосування відбійних молотків. У той час відбійні молотки використовували, переважно, в шахтах, відтак вони стали незамінними інструментами для видобутку стратегічно важливої сировини. Саме через це виробництву, розробці й удосконаленню відбійних молотків приділялася увага навіть на високому урядовому рівні. Через десятиліття технології видобутку вугілля удосконалювалися, й відбійні молотки поступилися машинам з високою продуктивністю. Але незважаючи на це, відбійні молотки знайшли своє застосування в будівництві. Враховуючи те, що обсяги будівельних робіт збільшуються, попит на цей пневматичний інструмент залишився високим.

Молотки відбійні бувають трьох видів: пневматичні, електричні та бензинові. Спочатку їх виготовляли лише електричними. Електричний мотор крутив ротор, який, у свою чергу, передавав поступальні рухи робочому інструменту. Суттєвим недоліком електродвигуна є те, що він може іскрити, а через це такий вид інструменту не може використовуватися в пожежонебезпечному й вибухонебезпечному середовищі.


Бензинові відбійні молотки мають так багато недоліків, що їх навіть немає сенсу перераховувати. Хоча є й одна перевага. Бензиновими відбійними молотками можна працювати там, де немає джерел живлення.

 

Закономірно, що в "сутичці" відбійних молотків різного типу переміг молоток пневматичний, відбійний.



Пневматичний відбійний молоток М0-2

Деякі запасні частини вищеописаних молотків взаємозамінні з запасними частинами російських відбійних молотків. Це не є єдиною перевагою цих інструментів. Ці відбійні мотки не схильні обмерзати, легші за вагою й співставні за енергією удару. Виготовляють відбійні молотки МОП з типорозмірами: МОП-4 (55 Дж), МОП-3 (44 Дж), М0П-2 (39 Дж). До них пропонується одноручне або дворучне руків’я. Для роботи вищої складності виготовляються бетоноломи типу БК-3 (95Дж), які є найпотужнішими з відбійних молотків). Бетоноломи створені для виконання важкої чорнової роботи при руйнуванні будівель, бетонних смуг аеродромів, мостів, бетонних фундаментів, при аварійно-рятувальних роботах тощо.

 

Чимало переваг мають пневматичні відбійні молотки. Найбільшими перевагами є довговічність, простота, надійність і дешевизна конструкції. Тому саме такий вид відбійних молотків особливо привабливий порівняно з електричними. Пневматичний відбійний молоток принципово відрізняється від свого електричного побратима. Він надійний і легший через простоту конструкції. Має вбудований глушник шуму і віброзахист, тому набагато зручніший і безпечніший для здоров'я. Це важливо тим, хто працює відбійними молотками щодня. Після тривалої роботи з електричним відбійним молотком гарантоване оніміння пальців. Віброзахист, що встановлений в пневматичних відбійних молотках, на три чверті зменшує вібрацію. При роботі пневматичним відбійним молотком у вологому або мокрому середовищі повністю виключається можливість ураження електричним струмом. У роботі з пневматичним інструментом не виникають іскри, що важливо в пожежонебезпечному або вибухонебезпечному середовищі. Ергономічність цього виду інструменту робить його тихшим, легшим і компактнішим. У роботі з пневматичним інструментом майстер менше стомлюється.

 

Щоб забезпечити безпеку роботи, довговічність і продуктивність пневматичних відбійних молотків, потрібно дотримуватися правил експлуатації. Правила експлуатації вказано в інструкціях, які додаються до комплекту обладнання. Потрібно у встановлені терміни здійснювати профілактичні огляди (ремонти) й перевіряти стан молотків щодня.



Пневматичний відбійний молоток М0-3Б

Пневматичний відбійний молоток має вигляд циліндра, в якому переміщується кулька (під впливом стисненого повітря), яка завдає удару по торцю хвостовика наконечника. Хвостовик робочого наконечника вставлено в кінці буксу. Від компресора по шлангу до молотка подається стисле повітря. При натисканні відбійного молотка на робочу площину переміщується руків’я й шарнірно пов'язаний з нею штоком циліндричний клапан, а стиснене повітря через відкритий клапан спрямується зі шланга в канал у золотникову коробку. Коли припиняється дія на руків’я, поворотна пружина зміщує клапан у зворотному напрямку, й у молоток перестає надходити повітря. За допомогою трубчастого золотника відбувається автоматичний перерозподіл повітря. Робочий наконечник утримується від випадіння з букси спіральною пружиною у формі конуса, що нагвинчується на нарізку в нижній частині корпусу.

 

 

Характеристики

 

НазваМО-2ММО-3ММОП-2МОП-3МОП-4Б-3
Тиск 4-6 кгс/см2 7 кгс/см2
Енергія удару 39 Дж (кгс.м) 39 Дж (кгс.м) 44 Дж (кгс.м) 44 Дж (кгс.м) 55 Дж (кгс.м) 100 Дж (кгс.м)
Частота ударів, (уд./хв.) 170 170 205 192 170 160
Потужність удару 875 кВт 875 кВт 905 кВт 845 кВт 945 кВт 1600 кВт
Витрати повітря 1.35 м3/хв 1.5 м3/хв 1.35 м3/хв 1.5 м3/хв 1.35 м3/хв 1.3 м3/хв
Маса 7.4 кг 8.5 кг 7.8 кг 9 кг 8.5 кг 15 кг
Довжина 510 мм 545 мм 545 мм 600 мм 580 мм 765 мм
Діаметр рукава внутрішній 16 мм 18 мм
Хвостовик  
Диаметром 23.5 мм  
Завдовжки мм 70  

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

Молотки відбійні замоляють тут 067-247-6530 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.