Молоток відбійний пневматичний

Молоток відбійний Б-3, МОП-2, ІП-4608, МО-2А, МОП-3, МО-4А, МО-3А, МОП-4

 

 

 

Молоток відбійний пневматичний М0-2, М0-2А, М0П-3, М0-3А, М0П-4, М0-4А, ИП-46О8, Б-3, замовити, купити, продаж (у Києві, Україна)

 

Пневматичні відбійні молотки МОП-4, МОП-3, МОП-2 використовують для розпушення промерзлого й твердого ґрунту, для пробивання отворів і прорізів у стінах із цегли, для розколювання льоду, для добування м'якої руди, сланцю, глини тощо.


Пневматичний відбійний молоток марки МОП-2 – це аналог відбійного молотка МО-2А, МО-2Б, що підтверджується його технічними характеристиками. Використовується молоток при видобутку вугілля м'якого й середньої міцності, для розколювання, асфальту, цегли та льоду.


Якщо для виконання робіт потрібна велика енергія удару, то доцільно застосовувати пневматичний відбійний молоток МОП-3, що за своїми характеристиками є аналогом М0-3Б й МО-3А. Застосовується пневматичний відбійний молоток для руйнування, розколювання різної щільності вугілля, цегли, сланцю, легкого бетону, асфальту тощо.Для руйнування армованого бетону, важкого бетону, споруд із каменю, напівскельних порід, твердих ґрунтів використовують МОП-4, який має велику енергію удару та є аналогом молотків МО-4Б, МО-4А.

 

Подібним за своїми характеристиками до відбійних молотків МОП-3 або МОП-3Б є відбійний молоток МО-2К (виробництва Китай). За характеристиками МО-2К має приблизно таку саму витрату повітря й енергію удару. Пневматичний відбійний молоток МО-2К недорогий, призначений тим, хто хоче придбати відбійний молоток у співвідношенні невисока ціна - прийнятна якість. Застосовується цей пневматичний відбійний молоток для руйнування, розколювання різної щільності вугілля, цегли, сланцю, легкого бетону, асфальту тощо.

 

Пневматичні бетоноломи Б-3, Б-2, Б-1 можуть руйнувати залізобетонні конструкції, злітні смуги аеродромів, мости тощо. Однакові зубила й лопатки зі стандартними параметрами хвостовика (24 мм на 70 мм), використовуються для всіх марок пневматичних відбійних бетоноломів і молотків. Хоча для роботи з бетоноломом виробник рекомендує використовувати лопатки й піки з міцніших матеріалів. Бетонолом Б-3

Якому з відбійних молотків надати перевагу?

 

На початку минулого століття почалася історія виробництва й застосування відбійних молотків. У той час відбійні молотки використовували, переважно, в шахтах, відтак вони стали незамінними інструментами для видобутку стратегічно важливої сировини. Саме через це виробництву, розробці й удосконаленню відбійних молотків приділялася увага навіть на високому урядовому рівні. Через десятиліття технології видобутку вугілля удосконалювалися, й відбійні молотки поступилися машинам з високою продуктивністю. Але незважаючи на це, відбійні молотки знайшли своє застосування в будівництві. Враховуючи те, що обсяги будівельних робіт збільшуються, попит на цей пневматичний інструмент залишився високим.

Молотки відбійні бувають трьох видів: пневматичні, електричні та бензинові. Спочатку їх виготовляли лише електричними. Електричний мотор крутив ротор, який, у свою чергу, передавав поступальні рухи робочому інструменту. Суттєвим недоліком електродвигуна є те, що він може іскрити, а через це такий вид інструменту не може використовуватися в пожежонебезпечному й вибухонебезпечному середовищі.


Бензинові відбійні молотки мають так багато недоліків, що їх навіть немає сенсу перераховувати. Хоча є й одна перевага. Бензиновими відбійними молотками можна працювати там, де немає джерел живлення.

 

Закономірно, що в "сутичці" відбійних молотків різного типу переміг молоток пневматичний, відбійний.Пневматичний відбійний молоток М0-2

Деякі запасні частини вищеописаних молотків взаємозамінні з запасними частинами російських відбійних молотків. Це не є єдиною перевагою цих інструментів. Ці відбійні мотки не схильні обмерзати, легші за вагою й співставні за енергією удару. Виготовляють відбійні молотки МОП з типорозмірами: МОП-4 (55 Дж), МОП-3 (44 Дж), М0П-2 (39 Дж). До них пропонується одноручне або дворучне руків’я. Для роботи вищої складності виготовляються бетоноломи типу БК-3 (95Дж), які є найпотужнішими з відбійних молотків). Бетоноломи створені для виконання важкої чорнової роботи при руйнуванні будівель, бетонних смуг аеродромів, мостів, бетонних фундаментів, при аварійно-рятувальних роботах тощо.

 

Чимало переваг мають пневматичні відбійні молотки. Найбільшими перевагами є довговічність, простота, надійність і дешевизна конструкції. Тому саме такий вид відбійних молотків особливо привабливий порівняно з електричними. Пневматичний відбійний молоток принципово відрізняється від свого електричного побратима. Він надійний і легший через простоту конструкції. Має вбудований глушник шуму і віброзахист, тому набагато зручніший і безпечніший для здоров'я. Це важливо тим, хто працює відбійними молотками щодня. Після тривалої роботи з електричним відбійним молотком гарантоване оніміння пальців. Віброзахист, що встановлений в пневматичних відбійних молотках, на три чверті зменшує вібрацію. При роботі пневматичним відбійним молотком у вологому або мокрому середовищі повністю виключається можливість ураження електричним струмом. У роботі з пневматичним інструментом не виникають іскри, що важливо в пожежонебезпечному або вибухонебезпечному середовищі. Ергономічність цього виду інструменту робить його тихшим, легшим і компактнішим. У роботі з пневматичним інструментом майстер менше стомлюється.

 

Щоб забезпечити безпеку роботи, довговічність і продуктивність пневматичних відбійних молотків, потрібно дотримуватися правил експлуатації. Правила експлуатації вказано в інструкціях, які додаються до комплекту обладнання. Потрібно у встановлені терміни здійснювати профілактичні огляди (ремонти) й перевіряти стан молотків щодня.Пневматичний відбійний молоток М0-3Б

Пневматичний відбійний молоток має вигляд циліндра, в якому переміщується кулька (під впливом стисненого повітря), яка завдає удару по торцю хвостовика наконечника. Хвостовик робочого наконечника вставлено в кінці буксу. Від компресора по шлангу до молотка подається стисле повітря. При натисканні відбійного молотка на робочу площину переміщується руків’я й шарнірно пов'язаний з нею штоком циліндричний клапан, а стиснене повітря через відкритий клапан спрямується зі шланга в канал у золотникову коробку. Коли припиняється дія на руків’я, поворотна пружина зміщує клапан у зворотному напрямку, й у молоток перестає надходити повітря. За допомогою трубчастого золотника відбувається автоматичний перерозподіл повітря. Робочий наконечник утримується від випадіння з букси спіральною пружиною у формі конуса, що нагвинчується на нарізку в нижній частині корпусу.

 

 

Характеристики

 

НазваМО-2ММО-3ММОП-2МОП-3МОП-4Б-3
Тиск 4-6 кгс/см2 7 кгс/см2
Енергія удару 39 Дж (кгс.м) 39 Дж (кгс.м) 44 Дж (кгс.м) 44 Дж (кгс.м) 55 Дж (кгс.м) 100 Дж (кгс.м)
Частота ударів, (уд./хв.) 170 170 205 192 170 160
Потужність удару 875 кВт 875 кВт 905 кВт 845 кВт 945 кВт 1600 кВт
Витрати повітря 1.35 м3/хв 1.5 м3/хв 1.35 м3/хв 1.5 м3/хв 1.35 м3/хв 1.3 м3/хв
Маса 7.4 кг 8.5 кг 7.8 кг 9 кг 8.5 кг 15 кг
Довжина 510 мм 545 мм 545 мм 600 мм 580 мм 765 мм
Діаметр рукава внутрішній 16 мм 18 мм
Хвостовик  
Диаметром 23.5 мм  
Завдовжки мм 70  

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

Молотки відбійні замоляють тут 067-247-6530 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.