Столи муляра

стіл мулята

Стіл муляра

Стіл муляра – це будівельне риштовання, призначене для максимального полегшення роботи під час кладки цегляних простінків. Риштовання використовуються для організації робочого місця в будівництві поверх за поверхом, що суттєво прискорює процес кладки цегли.

Столи муляра мають вигляд настилу з інвентарними опорами та є робочими майданчиками. На них розміщують інструменти, пристосування, робочі матеріали, а також на столах муляра робочі переміщуються вздовж фронту робіт.

Риштовання використовуються як зовні будівлі, так і всередині його. Їх можна встановити на перекритті будівлі за допомогою крана й переносити з поверху на поверх у процесі будівництва стін.

Стандартний стіл муляра має вигляд настилу (дерев'яного або металевого), вставок, опор, кріплень, скоб або канатних кріплень.

За своєю конструкцією посилені, з використанням елементів додаткової міцності. Зварені в закритому заводському цеху, зварювальним напівавтоматом з контролем якості зварного шва. Як основний силовий елемент використовується профільна труба 120х60 мм. Також застосовуються 60х40 мм і 40х40 мм.

Робочий настил – металевий, з дерев’яним брусом, що кріпиться на болтах і легко змінюється.

Для перил застосовується труба ДУ-20, що є надійною опорою для мулярів.
Наші столи муляра – заводської збірки, що й обумовлює їх ціну, на відміну від бувших у вжитку й перефарбованих виробів сторонніх виробників, які до того, ж, кількаразово перепродуються посередниками.
Ці столи муляра виготовлено з нових, перспективних силових елементів, сучасної конструкції, що розрахована в AutoCAD і перевірена практикою, на відміну від, наприклад, інших задорогих столів муляра, що перенасичені розтяжками і ребрами жорсткості.   

Безумовно, наша конструкція є і має вигляд надійного робочого майданчика, у порівнянні з саморобними конструкціями, виготовленими з кутникiв. Тому вони легко витримують два піддони з цеглою, 0.3 м3 розчину, й двох мулярів, хоча на практиці їх навантажують і більше. З повним навантаженням стійкі, переносяться краном по будмайданчику.

Конструкцією передбачено можливість встановити один стіл муляра на інший зі збереженням повного навантаження.
Має два положення висоти: 975 мм і 1850 мм.

Риштовка може бути оснащена огорожею й приставними інвентарними драбинами для підіймання робітників на робочий настил. Також стіл муляра може бути оснащено кільцями, для підйому столу муляра краном.


Риштовка забезпечує рівень настилу відповідно до перекриття 975 і 1850 мм за рахунок двох експлуатаційних положень. Для використання першого положення опори потрібно притягнути фіксаторами до настилу. В друге положення встановлюється при повороті опор на 90 градусів навколо осі пальців.

Характеристики

Розміри робочого майданчика, мм 1500х5500

Висота майданчика, мм 975 (1850) 975 (1850)

Практичне навантаження 2500 кг.

Наша компанія виробляє й проектує столи муляра будь-якого типу й розміру як на замовлення замовника, так і за типовими проектами. Каркас може бути виконаний як з профільної труби, так і з інших металів. Компанія БУДМАШ виготовляє обладнання з якісних матеріалів.

Термін виготовлення, вартість та умови доставки безпосередньо залежать від характеристик й індивідуально узгоджуються з кожним замовником. Для того щоб купити стіл муляра виробництва компанії БУДМАШ, зверніться у відділ продажів. Номери телефонів Ви можете знайти в розділі контакти або в шапці сайту.

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"

 

Столи муляра замоляють тут: 067-247-65-30 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.