Верстат для рубання арматури

Верстат для рубання арматури, труби.

верстат для рубання арматури

 

Верстат для рубання арматури розрізає прут арматурний квадратний, круглий і смуги. Верстат працює від електродвигуна через гідросистему.

 

Арматура ріжеться, коли рухомий ніж переміщується відносно нерухомого. Верстат для різання арматури та система автоматизації зібрані лише з високоякісних комплектуючих. Має низку захисних електропристроїв.

 

Верстат для рубання арматури рже арматурну сталь на спецарматурних виробництвах, підприємствах, на заводах ЗБК, на будділянках для різання сталі, для рубання арматури, для різання кругяка, кутової, брускової, у вигляді смуг сталі.

 
верстат для рубання арматури (згинання арматури)

 

Верстат для рубання (різання) арматури GQ-40 може різати арматуру діаметром до 32 мм. Різак верстата виготовлено зі зносостійких і міцних матеріалів. Верстат добре зарекомендував себе на багатьох будівельних ділянках завдяки своїй значній продуктивності. Верстат для різання (рубання) арматури GQ-40 легко пересувається по будівельному майданчику завдяки встановленим на ньому колесам високої міцності й надійності.

 

Цей верстат для різання арматури зарекомендував себе як надійний, з високою продуктивністю (при невеликих діаметрах арматури) верстат. Цей верстат може рубати до п'яти арматур одночасно (невеликого діаметра), використовувати чотири сторони ножа. Перевагами можна вважати також надійність у роботі, загартовані деталі, високий ресурс, мінімальне технічне обслуговування, оснащеність захистом для безпечної роботи, не вимагає попереднього навчання оператора, оснащений колесами для транспортування, можливість роботи в холод. Верстат для різання арматури оснащено електричним двигуном потужністю 3 кВт. Живиться від мережі 380 вольт. Діаметр оброблюваної частини до 40 мм. Вага верстата GQ-40 485 кг.

 

Для обслуговування великих будівельних об'єктів використовують потужний верстат для різання арматури GQ-5О. Верстат використовується для різання арматурного прута діаметром до 42 мм. Позиціонується як продуктивний, мобільний відрізний верстат з високоміцними відрізними лезами. GQ-50 оснащено електричним двигуном потужністю 5 кВт. Робоча напруга верстата GQ-50 380 В. Вага верстата 605 кг.

 

Продаємо верстати зі складу в Києві. Доставляємо по Україні перевізниками "Нова пошта", "Нічний експрес", "Автолюкс" тощо.Також, Ви можете придбати верстат для згинання арматури або глибинний вібратор для укладання бетону.

Верстати для (різання) рубання арматури.

Характеристики

НазваGQ - 40GQ - 50
Квадрат 32х32 мм 42X42 мм
Діаметр арматури до 40 мм 50 мм
Розмір смуги до 40х12 мм 70x15 мм
Смуга: сталева гарячекатана ГОСТ 103-76
Діаметр кругляка до 6-40 мм 6-50 мм
Ходу куліси 32 об/хв 32 об/хв
Двигун 3 кВт 5 кВт
Напруга, В 380 380
Розміри, мм 1190х450х680 2010x550x880
Вага, кг 485 605

 

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"