Верстат для згинання арматури

Верстат для згинання (арматури, труби).

верстат для згинання арматури, обладнання для згинання арматури, С-146Б, SB-40, SB-50, замовити, купити, продаж (Київ, Україна)

Верстати для згинання арматури використовуються на будділянках і цехах каркасної технології для обробки арматури. Верстати для згинання арматури суттєво зменшують витрати часу й сил на обробку пруту арматури.
 
Верстат для згинання арматурного пруту GW-40 працює на будівельних ділянках, у цехах складального залізобетону при холодному згинанні арматурного прута залізобетонних конструкцій. Експлуатується верстат для згинання арматури в помірному кліматі з температурою від -10 до +35 оС й вологістю не більше 80%.верстат для згинання арматури GW-40

Верстат GW-40. Принцип роботи.

 

Після натискання педалі замикають контакт кінцевика й починається обертання робочого диска. Поворот диска у вихідне положення - після перемикання вимикача, двигун зупиняється з розмиканням вимикача. Так само й повторний цикл роботи верстата.

Для установки верстата для згинання арматури на робоче місце потрібно підготувати фундамент (якщо станок не є пересувним). Від характеру ґрунту залежить глибина закладання фундаменту. Анкерними болтами прикріпити верстат до фундаменту. Якщо верстат для згинання арматури на колесах (пересувний), потрібно підготувати ґрунт для забезпечення стійкості верстата. До верстата потрібно підвести всі необхідні комунікації (заземлення, кабель живлення, витяжна вентиляція). У черв'ячний редуктор потрібно залити мастило.

 

Перед початком роботи верстата згинання арматури GW-40 необхідно перевірити технічний стан верстата, перевірити візуально зовнішній стан, перевірити кріплення заземлення. Відповідно до діаметру арматури й внутрішнього радіусу прута арматури на згинальний верстат встановлюються відповідні пристосування для згинання. Потрібно встановити у початкове положення реверсу, диск і кулачки зупину.

 

Відповідно до швидкості обертання диска й через інерційність диска для згинання кулачок зупинки необхідно встановлювати з випередженням щодо вимикача зупинки. При швидкості обертання диска для згинання 3,7 об./хв. – випередження на 30 градусів, а при швидкості 14 об./хв. – 150 гр. Перед експлуатацією згинального верстата під навантаженням потрібно перевірити його роботу без навантаження (на холостому ходу). Також потрібно звернути увагу на точність зупинки диска у вихіднє положенні. Положення кулачка регулюється за необхідністю. Після зовнішнього огляду механізмів згинального верстата можна завершити обкатку.верстат для згинання арматури GW-50

Верстат для гнуття арматури GW-50

Електромеханічний верстат згинання арматури GW-50 використовуют для згинання арматури. Верстат виготовляє петлі, скоби, робить подвійне вигинання.

Процеc вигинання арматури починається навколо центрального вала, через переміщення по арматурі валка для гнуття, який спирається на опорний штир. Автоматика верстата складається з комплектуючих високої якості й має низку захисних електричних пристроїв. Одними з основних переваг верстата для згинання арматури GW-50 є швидкість і точність кута, педальне та ручне управління, хороша продуктивність, простота в експлуатації, розташування редукторної системи згинального верстата в масляному піддоні, простота електричного механізму (зменшує ймовірність поломки), функція реверсу для пристрою згинання арматури, можливість двостороннього згинання. Цей згинальний верстат має електричний двигун потужністю 4 кВт. Робоча напруга верстата 380 вольт. Діаметр арматури для згинання від 9 до 50 мм. Вага верстата 485 кг.

 

Верстати для згинання арматури.

Характеристики

НазваС-146БGW-40GW-50
Діаметр арматури до 40 мм 40 мм 50 мм
Розмір 760х750х680 мм 760х760х710 мм 1000х750х730 мм
Вага 380 кг 300 кг 485 кг

 

 

Також, Ви можете купити станки для різання арматури.

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"