Верстати для згинання / рубання арматури

 

верстат для гнуття арматури, згинання

Верстати для згинання арматури

верстат для різання арматури

Верстати для рубання арматури 

Верстат для згинання арматури
верстат для згинання арматури

Арматуру гнуть для виготовлення згинів арматури, гаків, напівхомутів, хомутів, спіралі, сітки й інших елементів. Для гнуття арматури застосовують ручні й механічні верстати різні за типами й розмірами. Їх виготовлено за однією схемою й відрізняються вони лише конструкцією окремих вузлів, діаметром зігнутих стрижнів, конструкцією приводу, потужністю електродвигуна й габаритами.


Верстат для гнуття арматури використовується для холодного гнуття арматурних прутів, труб. Має редуктор, раму, плиту й пристосувань для згинання. Прут укладають на згинальний диск посередині основного пальця, що має ролик, та згинаючого пальця й опорного штиря з роликом.  Обертанням диска згинальний палець заклинює прут та гне навколо ролика на певний кут, що встановлюєься кулачком. При повороті диска згинальний палець звільняє зігнутий прут і зупиниться лише натиснувши другим кулачком другий вимикач кінцевий.

 

 


 


 

 

Верстат для рубки арматури
верстат для рубання арматури

Рубальний (різальний) верстат GQ-4О може різати арматуру, прут, труби на заводах, що виготовляють залізобетонні вироб, на будоб'єктах, у спецарматурному виробництві й підприємствах, при різанні низьковуглецевих виробів, листового сталевого прокату, сталі круглого перетину, деформованої сталевої арматури, брускової й кутової сталі тощо. Цей верстат можна застосовувати при різанні квадратної, круглої й у формі смуг сталі. Діаметр розрізаної деталі від 6 мм до 40 мм, управляють вручну, ножі ходять 32 р/хв, 380 В, 3 кВт, 1200х500х680 мм. Важить 410 кг.Різання арматури

 

Рубальний (різальний) верстат моделі GQ-50 призначений для різання (рубання) арматурної сталі, пруту, труб. GQ-50 має висонадійний, продуктивний, безпечний в експлуатації. Використовується на ЗБВ, комбінатах, будоб'єктах.

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"