Бункер для бетона

 

бункер

Бункер для бетона

Бункер подачі бетону (бункер для бетонної маси) – один з найпоширеніших і найпростіших у використанні способів подачі бетону на висоту. Устаткований чотирма петлями, за які його зачіпляють і піднімають на висоту. Для спрощення подачі бетону до опалубки, його оснащено жолобом. Таку ємність виготовляють лише з високоякісних матеріалів.

"Будмаш" виготовляє й продає обладнання, що подає будівельні суміші типів: бункер чарочка, бункер туфелька. Такі ємності використовують щоб вивантажити й транспортувати будівельні суміші підйомним

обладнанням. Бункер для бетону завантажують на заводі з виробництва бетону або з міксера й потім переміщують на місці будівництва за допомогою крана. Пристрій оснащений жолобом, що регулює потік розчину, а подачу регулює механізм перекриття, для рівномірної подачі бетону.

 

Конструкція й принцип роботи.

Пристрій застосовують при розливанні розчину бетону й виготовляють у вигляді конуса, що з'єднаний з оболонкою циліндричною. Засувка регулює чи перекриває подачу бетонної суміші. Засувкою керують руків’ям з важелем. Фіксатор закріплює жолоб, що спрямовує потік розчину. Лійка запобігає розбризкуванню суміші. Петлі використовують при переміщенні краном. Для глибинного вібратора передбачено майданчик біля конусу.
Бункер для бетона
Бункер для бетону – найефективніший і найкращий спосіб доставки маси в опалубку. Пристрій застосовують на будівництві вже давно, й
донині він має величезну популярність серед будівельників через надійну конструкцію, прийнятну ціну й хорошу мобільність. Ми готові виготовити такі бункери бетонної маси з ємністю 1.0 - 2.0 к3 швидко і якісно.

Вироблену й поставлену нами продукцію, виконано зі сталі високої якості, тому вона врацює на будівельній ділянці багато років. Простота й зручність

  – ось найголовніші переваги. Зауважимо, що його можна завантажити в «Газель», що спрощує переміщення. Для роботи з цим видом будівельного обладнання потрібен кран.

Неповоротного бункера бетонної суміші за його конусну форму часто називають «чарочкою». Суміш у бункер завантажують із закритою засувкою й у вертикальному положенні. «Чарочка» має опорну підставку у вигляді кільця. У бункера з вертикальним завантаженням у низу конуса є розвантажувальний отвір у вигляді лійки діаметром 200 мм. Поворотний лоток направляє вивантаження суміші бетону.
Для цього ж використовують брезентовий рукав завдовжки 1 - 1.5 м. Засувку використовують для відкриття й закриття вивантажувального отвору, чим регулюється кількість вивантаженої суміші з бункера. Бетонні суміші з бункера типу «чарочка» вивантажують вручну .

«Туфелька» від «чарочки» відрізніється способом завантаження бетону. «Туфельку» завантажують в горизонтальному положенні, а засувку и закривають. Так бетонну суміш вивантажують з автобетонозмішувачів і самоскидів. У бункера бетонної маси є фіксатор, що не дає відкритися отвору для вивантаження. Вивантажують суміш із бункера вручну.

Бункер "туфелька".
Вирізняється з-поміж інших аналогів міцністю й довговічністю, адже при виробництві цього обладнання використовують сталь високої якості. Лише використовуючи високоякісні матеріали, можна запобігти корозії, сколам, дефектам й утворенням тріщин.

 

 

Бункер "Туфелька"

Характеристики

Назва

1.0 м 3

1.5 м 3

 

Об’єм

1.0 м 3

1.5 м 3

 
Засувка
ручна ручна  
Розміри
1900х1700х2450 мм 1900х1700х2850 мм
 
Висота вертикальна 1900 мм
2140 мм
 
Висота горизонтальна 1200 мм
1200 мм
 
Маса 320 кг
370 кг
 

 

Бункер
Характеристики

Назва1.0 м 31.5 м 32.0 м 3
Об’єм 1,0 м3
1.5 м3
2.0 м3
Засувка
ручна
Розміри
1700х1700х2000 мм
1700х1700х2450 мм
1700х1700х2500 мм
Маса
270 кг
290 кг
380 кг

 

Завантажити з сайту "Весь зведений прайс Будмаш"